חומצה היאלורונית טיפולים מרופא או טיפול בייתי ?

חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית תוספת לחות משמעותית לעור שלנו

חומצה היאלורונית ידועה  בתעשיית היופי מזה זמן. המרכיב טבעי בעור שלנו שאחראי על שמירת הלחות הולך ופוחת ככל שאנו מתבגרים, מה שמוביל יובש ולהופעת קמטים עדינים. כך נולדו מוצרי טיפוח החומצה ההיאלורונית, משום שהם בהחלט יכולים לעזור לחדש ולשחזר את רמות הלחות של העור, ולהשאיר אותו מתוח זוהר וצעיר.

OK אז מהי  בעצם חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית, הידועה גם בשם היאלורונן, היא מולקולת סוכר הקיימת באופן טבעי בגופנו הנמצאת בעור, במפרקים וברקמות החיבור שאחראית על שמירת הלחות ו"שימון" האזורים הללו. חומצה היאלורונית היא למעשה חומר לחות, המושכת ושומרת על הלחות.

כיצד חומצה היאלורונית מועילה לעור?

לחות מיטיבה: חומצה היאלורונית יכולה להחזיק עד פי 1000 ממשקלה במים, מה שהופך אותה לחומר לחות מעולה לעור. במריחה הוא יכול לחדור לשכבות העור ולקשור לעצמו מולקולות מים, וכך לשמור על לחות העור

אנטי אייג'ינג: ככל שאנו מתבגרים, כמות החומצה ההיאלורונית בעורנו פוחתת, מה שמוביל להופעת קמטים עדינים. חומצה היאלורונית יכולה לעזור להילחם בסימני ההזדקנות הללו על ידי מילוי רמות הלחות של העור, מה שגורם לו להיראות חלק וצעיר יותר.

מרקם עור משופר: חומצה היאלורונית יכולה לעזור לשפר את מרקם העור על ידי התחדשות תאים וחידוש העור. זה יכול גם לתרום להפחתת הצלקות וכתמים, ולהשאיר עור חלק יותר ואחיד יותר.

תוספת מרגיעה: לחומצה היאלורונית יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את העור. החומצה ההילרונית  מתאימה לכל סוגי העור, כולל עור רגיש.

למעשה מוצרי טיפוח המבוססים על חומצה היאלורונית מאוד פופולריים היום שכן הם תורמים לעור מגוון יתרונות כפי שצויין לעיל

שימושים בחומצה היאלורונית

הדרך הנפוצה היא לפנות לרופא טוב בתחום האסתטיקה, שיזריק חומצה הילרונית לפנים, בצורה של פיסול,

כגון קמטים בצדי הפה והאף , עיצוב ומילוי שפתיים., עיצוב עצמות לחיים ופיסול עצמות הפנים, הקניית נפח לאזורים שונים בפנים מילוי שקעים שבצידי הראש ואפילו תיקון אףאו הרמת גבות (בשילוב עם בוטוקס)

כמובן שיש גם מוצרי טיפוח המכילים חומצה הילרונית

מוצרים אלו  מגיעים בכל מיני צורות כגון  סרומים, קרמים ומסכות. ניתן להשתמש רק בהם או אף בשילוב מוצרי טיפוח אחרים היכולים לשפר את היתרונות שלהם.

ביקשנו מהרופאים שלנו טיפים לשימוש נכון בחומצה היאלורונית בשגרת הטיפוח היום יומית שלכם:

  1. תמיד יש להתחיל עם פנים נקיות: יש לרחוץ את הפנים לפני מריחת מוצרי טיפוח.

2. מרחו סרום: מרחו כמה טיפות של סרום חומצה היאלורונית על הפנים והצוואר. עסו בעדינות לתוך העור

שלכם, ותנו לו להיספג לגמרי.

3. קרם לחות: לאחר שהסרום נספג, מירחו  קרם לחות על אותם איזורים כדי לשמור את הלחות שנוצרה בתוך הגוף.

לתוצאות הטובות ביותר, יש השתמש במוצרי החומצה היאלורונית על בסיס קבוע  ולהפוך אותו לחלק משגרת הטיפוח.

לסיכום

חומצה היאלורונית היא מרכיב טבעי בעור שלנו שאחראי על שמירת הלחות. מוצרי הטיפוח המכילים חומצה היאלורונית אכן מציעים יתרונות לעור, כולל לחות יסודית, אנטי אייג'ינג, שיפור מרקם העור והשפעות מרגיעות. ניתן להשתמש רק בהם או בשילוב עם מוצרי טיפוח אחרים (הכוללים קרם לחות) כדי למצות את המקסימום שלהם. אם אתם מחפשים שיפור במראה ובריאות העור, חומצה היאלורונית יכולה להיות שיקול בשגרת הטיפוח שלך.

אולי יעניין אותך