המרכז הישראלי ל-טיפולי PRP אסתטיקה ויופי

טיפול פנים – חידוש העור

חידוש העור באמצעות טיפול PRP לעור

חידוש העור בשיטת PRP לטיפול בעור

בעשור האחרון חלו מהפכות של ממש בטיפולי הצערת העור, מגוון ענק של טיפולים המעניק תקווה לאלו מכם המבקשים לשמור על עור רענן וצעיר ובעיקר קורן.

התחום רחב, שלא לומר פרוץ, בו כל אחד הרוכש מכשיר כזה או אחר הופך להיות מומחה לעור. מילים כמו אנטי אגיינג, נגד הזדקנות, עור הפנים, עור הצוואר, נזרקות לאויר אלא שזה לא בדיוק כך

מהם היתרונות בטיפולי PRP לחידוש העור?

העור הוא הבגד החשוב ביותר שלנו, באמצעות טיפולי PRP, ניתן להפחית קמטים, צלקות אקנה, סימני מתיחה ולגרום להארת העור ללא ניתוח.

טיפול טבעי באמצעות דגימת דמו של המטופל העובר תהליך סטרילי, במבחנה מוגנת פטנט

הטיפול מתבצע על ידי רופא מומחה בלבד. שהוכשר והוסמך לכך

האם טיפול פלזמה לחידוש העור עדיפים?

עור הפנים, הידיים, המחשוף והצוואר סובלים באופן מיוחד מפגעי השמש והזמן, הזדקנות העור באזורים אלו מואצת ובעיקר בולטת לעין.

העידן החדש מודע לכוחו של הגוף שלנו. מאות אלפי אנשים בעולם, כבר שומרים על עור הפנים ומטפלים בהצערת עור הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים בצורה טבעית, ללא חומרים זרים שאיש יודע מה תהיה השפעתן על הגוף בעוד 15 שנים

טיפול חידוש העור בפלזמה הוא טיפול טבעי, בטוח, הפועל ללא הפסקה 360 ימים לאחר הטיפול וגורם לגוף שלך לטפל בעצמו ולהצעיר את העור כמו שהיה בצעירותינו.

טיפולי הפלזמה הטבעיים עדיפים על כל הטיפולים האין סופיים בשיטות האחרות, שהם טיפולים בעלי תוצאות בטווח הקצר, המחייבים טיפולים חוזרים והוצאות גדולות

כיצד עוזר טיפול חידוש העור בפלזמה עשירה בטסיות הדם?

כאשר גורם הגדילה של בטא נכנס לרקמת העור, הוא מיד מתחיל לדחוף את תהליך התחדשות העור, שבו תאי עור טריים מיוצרים במהירות ומחזירים את העור בחזרה למצבו המקורי (או אפילו מצב טוב יותר).

המהירות של התוצאה היא אחת התכונות החשובות ביותר של הטיפולים.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת או להשאיר פרטים באמצעות הטופס.

מעוניינית בטיפול PRP?

לפרטים על טיפול PRP לעור

מלאי את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליך בהקדם