המרכז הישראלי ל-טיפולי PRP אסתטיקה ויופי

Clinics

טיפולי PRP בצפון

טיפולי PRP אסטתיקה ויופי » clinic location » טיפולי PRP בצפון
מה ההבדל בין חומצה היאלורונית לבוטוקס שאל את הרופא
בוטוקס הוא שם קיצור של Botulinum Toxin  שהוא מוזרק לגוף הפך פופולרי מאוד בשנים האחרונות. הבוטוקס הינו  רעלן עצבי הפועל על ידי שיתוק השרירים באופן זמני, ובכך מפחית את הופעת הקמטים בפנים. הבוטוקס הוא אחד מהטיפולים הקוסמטיים הפופולריים ביותר  והיום, משמש מיליוני אנשים ברחבי העולם הרוצים להפחית את הקמטים  ולהשיג מראה צעיר ומתוח יותר.
חומצה היאלורונית ידועה  בתעשיית היופי מזה זמן. המרכיב טבעי בעור שלנו שאחראי על שמירת הלחות הולך ופוחת ככל שאנו מתבגרים, מה שמוביל יובש ולהופעת קמטים עדינים. כך נולדו מוצרי טיפוח החומצה ההיאלורונית, משום שהם בהחלט יכולים לעזור לחדש ולשחזר את רמות הלחות של העור, ולהשאיר אותו מתוח זוהר וצעיר.
איך בוחרים רופא טוב בתחום האסתטיקה PRP, CGF, IPRP, בוטוקס, חומצה הליארונית, חוטים, לייזר, מיצוג העור, הצערת העור, טופיל בשיער, התקרחות, מחיר טיפול ,

אודותנו

המרכז הישראלי לטיפולי PRP אסתטיקה ויופי מרכז את מיטב הרופאים המתמחים בטיפול PRP ,חומצה הילארונית, בוטוקס ויתר טיפולי היופי אשר מורשים לביצוע על ידי רופאים בלבד בישראל.

הרופאים המופיעים עברו ועוברים הכשרות, סדנאות ותרגולים בפרוטוקולים העדכניים ביותר לטיפולי הפלזמה ואחרים, על ידי ד"ר אלה ברוק מניו יורק המגיעה לשם כך לארץ מידי כמה חודשים.

הטיפולים בהם מתמחים הרופאים באמצעות פלזמה הם טיפולי שיער מתקדמים, מניעת הקרחה, טיפולי פנים, הצערת העור, טיפולים אסתטים כגון: בוטוקס, חומצה הילארונית ועוד.

לעוד שאלות אתם מוזמנים להתקשר 09-3750111 , נשמח לענות

חיפוש מרפאות אסתטיקה

פרטים נוספים ויצירת קשר