5 שיטות לטיפולי PRP בשיער בפנים ובטיפולים אורטופדיים

טיפול PRP בפלזמה עשירה בטסיות.

 PRP  הוא טיפול מהפכני המנצל את תכונות הריפוי של הדם של המטופל עצמו לקדם ריפוי של רקמות פצועות או פגועות. הטיפול כולל לקיחה של דגימת דם המטופל, אשר מעובד לריכוז גבוה של טסיות הדם. לאחר העיבוד, טסיות הדם המרוכזות, העשירות בגורמי גדילה, מוזרקות לאזור הפצוע.

טיפול בפלזמה עשירה בטסיות הוא אפשרות טיפול טבעית וזעיר-פולשנית שניתן להשתמש בה לטיפול במגוון רחב של מצבים. טיפול PRP נמצא בשימוש נפוץ ברפואת אורתופדיה וספורט לטיפול במצבים כגון דלקת גידים, נקעים ברצועות ומתיחות שרירים., משם הוא הגיע לאסתטיקה, גורמי הגדילה בטסיות המרוכזות מזרזים את הריפוי של רקמות רכות ועצם, מה שיכול גם לעזור להפחתת כאבים ודלקות, ולקדם את התיקון והתחדשות של הרקמות.

אחד היתרונות המובהקים של הטיפול ב-PRP הוא שהוא נוצר מהדם של המטופל עצמו, מה שמבטל כמעט לחלוטין את הסיכון לתגובה אלרגית או זיהום. וכן, מאחר והטיפול ב-PRP הוא זעיר פולשני, ניתן לבצע אותו כפרוצדורה חיצונית, (בהזרקה) והמטופלים בדרך כלל לא זקוקים לזמן ריפוי לאחר הטיפול.

בשבע שנים האחרונות, מאז שהמרכז הישראלי לטיפולי PRP  אסתטיקה ויופי הביא את השיטה לישראל ואת ד"ר אלה ברוק ללימוד רופאים ישראלים, נמצא הטיפול ב-PRP בשימוש יותר ויותר ברפואה אסתטית לחידוש העור שיקום השיער ותמיכה בצמיחתו מחדש – חידוש השיער. בהזרקה לעור, גורמי הגדילה בטסיות הדם המרוכזות יכולים לעורר את ייצור הקולגן והאלסטין בגוף המטופל,  אשר יסעו בתורם לשיפור גוון העור ומרקם, הפחתת הקמטים והקמטוטים והפיכת העור לזוהר יותר.

טיפול PRP משמש גם לשיקום שיער, על ידי הזרקת הפלזמה בקרקפת, הוא יכול לקדם צמיחת שיער חדש ולשפר את צפיפות השיער הקיים.

למרות היתרונות הרבים של טיפול ב-platelet rich plasma,  ראוי לציין כי הוא אינו מתאים לכל אחד, וכי התוצאות עשויות להשתנות בהתאם למטופל האישי. כמו כן, חשוב לבחור רופא מוסמך ומנוסה לביצוע הטיפול. (רופאים מומחים ב PRP, בוטוקס חוטים וכו אשר נבדקו על ידינו לפי רשימת פרמטרים מחמירים, תמצאו במרכז הישראלי ל PRP אסתטיקה ויופי. 

לפני שעוברים טיפול PRP  חשוב להתייעץ עם רופא בעל ניסיון בטכניקה זו. במהלך הייעוץ, הרופא יבדוק את ההיסטוריה הרפואית שלך, וכן את מטרות הטיפול, ויקבע אם טיפול ב-PRP הוא טיפול מתאים עבורך.

מידע נוסף על הרופאים הטובים בישראל לחצו כאן או התקשרו 09-3750111

חשוב לציין כי איננו גובים עמלות מכם או מהרופאים, והמלצתינו על רופא כזה או אחר איננה תלויה בכל גמול כספי. אנו עושים את המירב על מנת לבדוק את הרופאים המומלצים על פי פרמטרים מחמירים, כך שכל המלצה על רופא היא המלצה נקיה מאינטרסים. קראו גם מהו רופא טוב בתחום האסתטיקה ואיך ניתן לדעת מיהו מיתוג רופא בתחום האסתטי – איך להפוך לאחד ממאה הרופאים המובילים בישראל [2023]

אולי יעניין אותך